KONST / Litografier / Färglitografi 10379626
*
nr 1037 9626
Färglitografi
Mikael Kihlmann, Bil, 133/250, bladets mått: 27x21
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:04:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 14:06:25
1
300 kr
16/5 17:01:32
2
450 kr
16/5 17:59:16
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlmann
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
nr 1037 9626
Färglitografi
Mikael Kihlmann, Bil, 133/250, bladets mått: 27x21
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 14:06:25 | 1 | 300 kr |
16/5 17:01:32 | 2 | 450 kr |
16/5 17:59:16 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlmann
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09